Odměnili jsme nejaktivnější v červnu

telefonáty Zpravodajů ZV

S koncem měsíce jsme jako obvykle podle dat z telefonní ústředny vyhodnotili Kryštofy (Zelené anděly), kteří nám zavolali nejvíce informací o dopravní situaci. Pětice nejpilnějších za červen se může těšit na drobné dárky.

Nejvíce informací na bezplatnou linku callcentra Českého rozhlasu a ABA v květnu zavolali tito Kryštofové:

Vladimír Grygařík, Choryně
Josef Moravec, Praha 4-Modřany
Petr Dvořák, Praha 8
Václav Martínek, Praha 4
Miroslav Spousta, Praha 9

Celkem jsme v červnu přijali 6086 telefonátů, z toho 1760 od registrovaných Kryštofů. Informace o dopravě nám zavolalo 642 Kryštofů.

Vycházíme ze srovnání telefonních čísel, pod kterými jste u nás registrováni, s údaji o volajícím na telefonní ústředně. Proto je důležité, abyste nám hlásili jakékoliv změny svých telefonů. Jinak by se mohlo stát, že cenu místo vás dostane někdo jiný, protože nám voláte z čísla, které jste nám nenahlásili a my je tudíž neznáme. Stejně tak nám nezapomeňte sdělit změny poštovních adres, abychom vám mohli ceny v pořádku doručit.

Nejaktivnější Kryštofy vyhodnocujeme každý měsíc. Proto neváhejte a kdykoli se na našich silnicích či ulicích měst setkáte s nějakými dopravními problémy či komplikacemi, volejte 800 124 000. Už příště můžete být mezi oceněnými i vy.