Odměnili jsme nejaktivnější

16. červen 2003

Každý měsíc vyhodnocujeme podle dat z telefonní úpstředny pětici Zelených andělů, kteří nám zavolali nejvíce informací o komplikacích v dopravě. Nejaktivnější v měsíci květnu se mohou těšit na trička, čepice, bloky a další drobné reklamní předměty.

Nejvíce informací na bezplatnou linku callcentra Českého rozhlasu a ABA volali:

Logo

- Vincent Michálek
- Jiří Lukš
- Artur Zatloukal st.
- Vladimír Grygařík
- Petr Šianský

Celkem jsme v květnu zaznamenali 3210 telefonátů, z toho 1234 od registrovaných Zelených andělů. Zelených andělů bylo v květnu přes 4 tisíce, informace o dopravě nám zavolalo 503 z nich.

Vycházíme ze srovnání telefonních čísel, pod kterými jste u nás registrováni, s údaji o volajícím na telefonní ústředně. Proto je důležité, abyste nám hlásili jakékoliv změny svých telefonů. Jinak by se mohlo stát, že cenu místo vás dostane někdo jiný, protože nám voláte z čísla, které jste nám nenahlásili a my je tudíž neznáme.

Nejaktivnější Zelené anděly vyhodnocujeme každý měsíc. Proto neváhejte a kdykoli se na našich silnicích či ulicích měst setkáte s nějakými dopravními problémy či komplikacemi, volejte 800 124 000. Už příště můžete být mezi oceněnými i Vy.

autor: jkr
Spustit audio