Letní soutěž pro děti "Namaluj Zeleného anděla"

holčička a ceny

Máte fantazii? Jak si představujete Zeleného anděla, patrona bezpečnosti na silnicích? Namalujte jej, pošlete nám svůj obrázek a můžete vyhrát plno zajímavých cen (například trička, kazety a CD s pohádkami i písničkami, pexesa nebo skládačku). Pravidla soutěže jsou:

1) Soutěž probíhá od 1. července do 31. srpna 2002.

soutěž pro děti

2) Soutěžící mají za úkol namalovat libovolnou technikou (malba, kresba, koláž aj.) obrázek formátu A4 na téma: "Jak si představujete Zeleného anděla, patrona bezpečnosti na silnicích?"

3) Soutěže se mohu zúčastnit všechny děti od 0 do 15 let.

4) Soutěžící budou rozděleni na dvě kategorie: na děti do 8 let a na děti od 9 do 15 let.

5) Příspěvky do soutěže musí být odeslány nejpozději 31. srpna 2002 (rozhoduje datum poštovního razítka) na adresu: Český rozhlas 1 - Radiožurnál, Vinohradská 12, 12099 Praha 2, heslo "Zelený anděl".

6) 6. září 2002 porota vyhodnotí deset nejhezčích a nejoriginálnějších obrázků v každé kategorii. Tyto obrázky poté budou vystaveny na internetových stránkách Zelené vlny a ve výloze budovy Českého rozhlasu na Vinohradské ulici 12 v Praze 2.

7) Výsledky soutěže budou zveřejněny ve vysílání českého rozhlasu 1 - Radiožurnálu a na internetových stránkách Zelené vlny. Všichni výherci dostanou od ČRo 1 - Radiožurnálu jako odměnu zajímavé dárky. (viz fotografie)

8) Dotazy k soutěži můžete volat na telefonní číslo 02/2155 2233 nebo posílat e-mailem na adresu: andrea.namestkova@rozhlas.cz.

Ceny pro dětskou letní soutěž