Děkujeme za vaši pomoc v únoru

Zelená vlna: Deštník

V únoru jsme přijali bezmála dva a půl tisíce telefonátů. Za nemalou část z nich jsme vděční našim štamgastům, tedy registrovaným Zpravodajům Zelené vlny. Někteří z nich vytáčí 800 553 553 téměř denně. Třem z těch nejaktivnějších i tento měsíc posíláme několik praktických pozorností coby poděkování.

Druhý letošní měsíc přinesl na silnice řadu klidných dnů, ale i několik velmi rušných. Jako třeba sněhem zasypaný pátek 16. února. Kalamita potrápila v brzkých ranních hodinách Vysočinu a postupně se sněžení přesunovalo na východ. Především na Brněnsku provoz kolaboval. A o tom jsme měli nejaktuálnější informace přímo ze silnic od našich Zpravodajů. Zavolali ten den 235 krát.

Pokud jde o čísla, během února 2018 policisté řešili celkem 6643 dopravních nehod. A v našem call centru zazvonil telefon celkem 2477 krát. Děkujeme všem, kdo zavolali, že nám pomáhají hledat lepší cestu a varovat včas ostatní řidiče.

Z nejaktivnějších Zpravodajů Zelené vlny posíláme tentokrát poděkování této trojici:

David Pátek, Hustopeče
Jan Němec, Praha 9
Jiří Zedník, Litovel

Byť ještě nedávno sněžilo, my už myslíme na jaro. Jmenované pány tedy vybavíme právě do jarních dešťů – vystřelovacím deštníkem Zelené vlny a cestovní pláštěnkou v mini balení. Přidáváme i slušivé tričko, hrníček a další drobnosti.

Kromě pravidelné odměny pro ty nejaktivnější máme pro Zpravodaje Zelené vlny i řadu dalších výhod, jako jsou vstupy zdarma na nejrůznější motoristické, sportovní i kulturní akce, a také bonusy v síti čepacích stanic MOL, tedy u našeho partnera.

Pokud ještě nejste Zpravodajem Zelené vlny, stačí vyplnit stručný registrační formulář. A jestliže už Zpravodajem ZV jste, pamatujte, že statistiky se počítají z telefonního čísla, které uvedete při registraci. Případné změny proto hlaste prostřednictvím formuláře pro aktualizaci údajů.

Nezapomeňte zavolat na 800 553 553, kdykoliv potkáte nějaké dopravní komplikace. Děkujeme.