Zpravodajové si mohou notovat

Dobrovolní dopravní Zpravodajové Zelené vlny, kteří jsou všímaví a aktivní, se mají vždy na co těšit. Nejen že mohou využívat akcí, které jsou zdarma nebo se slevou, ale také každý měsíc odměňujeme tři nejaktivnější. Dopravní hlášení, které nám poskytují na bezplatnou telefonní linku 800 12 20 12, jsou pro nás cenným zdrojem informací.

Do balíčku jsme tento měsíc dali olympijské tričko z limitované edice, Londýn 2012 – olympijský průvodce od nakladatelství Mladá fronta, CD s hudbou, průvodce Autem po Evropě a hrneček Zelené vlny. Nakonec jsme ještě přidali drobnosti, jako je propiska, blok a další praktické věci.

Za měsíc červenec byli nejaktivnějšími Zpravodaji (v abecedním pořadí):
Herrmann Hynek, Brno,
Homola Lukáš, Frenštát pod Radhoštěm a
Lacko Luboš, Jablonec nad Nisou.

Přehled volání za červenec od našich registrovaných dopravních Zpravodajů
Celkem přijato telefonátů4 898
Počet Zpravodajů, kteří zavolali309
Dny, ve kterých bylo přijato nejvíce hovorů27., 25. a 31.

Vycházíme ze srovnání telefonních čísel, pod kterými jste u nás registrováni, s údaji o volajícím na telefonní ústředně. Proto je důležité, abyste nám hlásili jakékoliv změny svých telefonů. Jinak by se mohlo stát, že cenu místo vás dostane někdo jiný, protože nám voláte z čísla, které jste nám nenahlásili, a my je tudíž neznáme. Stejně tak nám nezapomeňte sdělit změny poštovních adres, abychom vám mohli ceny v pořádku doručit.