Zpravodajové pomáhají hledat lepší cestu: V březnu na sněhu i v rušném provozu před Velikonocemi

Zelená vlna: Dárkové předměty

Děkujeme všem, kdo během března upozornili na jakýkoliv problém na silnicích. Hodnotné pozornosti posíláme tentokrát hned šesti z nejčastěji volajících.

Zima se i ve svých posledních dnech hlásila o slovo, několikrát i poměrně důrazně. Sněhové kalamity potrápily řidiče zejména 6. a 17. března. Už o pár dní později přišlo jaro a s ním i předvelikonoční mumraj na silnicích. Rozjela se také sezóna oprav a rekonstrukcí silnic a dálnic. Na D1 začaly práce na modernizaci v dalších úsecích. Přibylo mnoho omezení a uzavírek i na dalších místech. Všechny komplikace sledujeme a Zpravodajové Zelené vlny nám v tom významně pomáhají.

V březnu jsme od vás přijali v našem call centru celkem 4174 hovorů. To je oproti únoru citelný nárůst. Proto také tentokrát odměňujeme nikoliv jednu, ale dvě trojice.

Třem z našich stabilně nejaktivnějších „štamgastů“ jako poděkování posíláme trička Zelené vlny a sady časopisů a publikací od vydavatelství Mladá Fronta (magazíny Motocykl, Auto 7, Udělej si sám, Auto Motor a Sport Classic, Auto průvodce 2018):

Martin Pšenička, Praha
Petr Šesták, Brno
Radek Vondrák, Telč

Zelená vlna: Pozornosti pro Zpravodaje ZV

A dále vybíráme z těch, kteří během března zavolali více než deset krát, další tři. Těm zasíláme hrníčky, reflexní vesty, klíčenky a další drobnosti ZV:

Petr Koňařík, Otrokovice
Tomáš Zdechovský, Hradec Králové
Kateřina Hynová, Praha

Kromě pravidelné odměny pro ty nejaktivnější máme pro Zpravodaje Zelené vlny i řadu dalších výhod, jako jsou vstupy zdarma na nejrůznější motoristické, sportovní i kulturní akce, a také bonusy v síti čepacích stanic MOL, tedy u našeho partnera.

Pokud ještě nejste Zpravodajem Zelené vlny, stačí vyplnit stručný registrační formulář. A jestliže už Zpravodajem ZV jste, pamatujte, že statistiky se počítají z telefonního čísla, které uvedete při registraci. Případné změny proto hlaste prostřednictvím formuláře pro aktualizaci údajů.

Nezapomeňte volat na 800 553 553 vždy, když potkáte nějaké dopravní komplikace. Děkujeme.