Zpravodaj Zelené vlny: Registrace

Přidejte se k tisícům registrovaných Zpravodajů Zelené vlny! Každý postřeh ze silnic a dálnic je pro spolehlivé dopravní zpravodajství důležitý. Vaše zavolání může pomoci ostatním ušetřit čas, vyhnout se nepříjemnostem, možná i zabránit škodě nebo dokonce zranění.

 • Registrace nezabere ani minutu. Stačí níže vyplnit velmi stručný formulář. Ještě rychlejší a jednodušší je to s naší novou mobilní aplikací.
 • Oceníme jakékoliv informace ze silnic. Zavolejte nám, kdykoliv na cestách zaznamenáte sražené zvíře, neoznačeného chodce, nehodu čerstvou nebo i již déle řešenou, kolonu prodlužující nebo krátící se, nebezpečný předmět v jízdním pruhu, či cokoliv dalšího.
 • Mluvit budete s člověkem, nikoliv se záznamníkem.
 • Naši dispečeři jsou připravení přijmout váš hovor na bezplatnou linku 800 553 553 v kteroukoliv denní i noční dobu. Dispečink Zelené vlny funguje nonstop.
 • Vaše varování mají smysl. Podílejí se na přípravě Zelené vlny Radiožurnálu, jediného dopravního zpravodajství v českém rozhlasovém éteru vysílaného nepřetržitě 24 hodin denně.

Pokud už jste registrovaným Zpravodajem Zelené vlny a chcete aktualizovat některé z údajů, využijte formulář pro změny v registraci. Nebo si stáhněte naši novou mobilní aplikaci, ve které je registrace i změna údajů otázkou několika sekund.
QR kódy: Stažení aplikace Zpravodaj Zelené vlny – iOS / Android

Staňte se zpravodajem Zelené vlny

Dejte vědět ostatním řidičům, kde to nejede. Pomozte jim najít lepší cestu. Přidejte se k tisícům registrovaných Zpravodajů z celé České republiky.
Jedině k nám můžete volat nonstop na telefon 800 553 553 a hlásit dopravní problémy.Vaše informace vysíláme 24 hodin denně na Radiožurnálu.

Odesláním souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů

Staňte se zpravodajem

Počasí

 • Dnes
  20 °C
 • Zítra
  22 °C
 • Úterý
  23 °C
 • Středa
  23 °C
Podrobná předpověď

Doprava

Zdržení a čekací doby Od 1.8.2021 21:10 do 22:15; v ulici Hradecká v obci Brno; porouchané vozidlo, zdržení; překážka na vozovce, průjezd se zvýšenou opatrností; Odstavené OA.
Nehody Od 1.8.2021 20:30 do 21:30; na silnici 47 u obce Kroměříž; ve směru na Hulín; všechny nehody byly odstraněny, nejsou hlášeny žádné další problémy; Střet OA se zvěří, na místě PČR.
Srážky a viditelnost Srážky: přeháňky, D48-64,9 km
Podrobné dopravní informace

Sledujte nás

Naši partneři