Zpravodaj Zelené vlny: Registrace

Přidejte se k tisícům registrovaných Zpravodajů Zelené vlny! Každý postřeh ze silnic a dálnic je pro spolehlivé dopravní zpravodajství důležitý. Vaše zavolání může pomoci ostatním ušetřit čas, vyhnout se nepříjemnostem, možná i zabránit škodě nebo dokonce zranění.

 • Registrace nezabere ani minutu. Stačí níže vyplnit velmi stručný formulář. Ještě rychlejší a jednodušší je to s naší novou mobilní aplikací.
 • Oceníme jakékoliv informace ze silnic. Zavolejte nám, kdykoliv na cestách zaznamenáte sražené zvíře, neoznačeného chodce, nehodu čerstvou nebo i již déle řešenou, kolonu prodlužující nebo krátící se, nebezpečný předmět v jízdním pruhu, či cokoliv dalšího.
 • Mluvit budete s člověkem, nikoliv se záznamníkem.
 • Naši dispečeři jsou připravení přijmout váš hovor na bezplatnou linku 800 553 553 v kteroukoliv denní i noční dobu. Dispečink Zelené vlny funguje nonstop.
 • Vaše varování mají smysl. Podílejí se na přípravě Zelené vlny Radiožurnálu, jediného dopravního zpravodajství v českém rozhlasovém éteru vysílaného nepřetržitě 24 hodin denně.

Pokud už jste registrovaným Zpravodajem Zelené vlny a chcete aktualizovat některé z údajů, využijte formulář pro změny v registraci. Nebo si stáhněte naši novou mobilní aplikaci, ve které je registrace i změna údajů otázkou několika sekund.
QR kódy: Stažení aplikace Zpravodaj Zelené vlny – iOS / Android

Staňte se zpravodajem Zelené vlny

Dejte vědět ostatním řidičům, kde to nejede. Pomozte jim najít lepší cestu. Přidejte se k tisícům registrovaných Zpravodajů z celé České republiky.
Jedině k nám můžete volat nonstop na telefon 800 553 553 a hlásit dopravní problémy.Vaše informace vysíláme 24 hodin denně na Radiožurnálu.

Odesláním souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů

Staňte se zpravodajem

Počasí

 • Dnes
  28 °C
 • Zítra
  31 °C
 • Pátek
  32 °C
 • Sobota
  33 °C
Podrobná předpověď

Doprava

Zdržení a čekací doby Od 16.6.2021 22:10 do 23:15; na silnici 426 u obce Strážnice okres Hodonín; porouchané vozidlo, očekávejte zdržení; sjízdné se zvýšenou opatrností
Zdržení a čekací doby Od 16.6.2021 22:10 do 23:10; D1 - 72km na trase Praha - Říkovice; porouchané vozidlo, zdržení; překážka na vozovce, průjezd se zvýšenou opatrností
Zdržení a čekací doby D1, km 42.3, ve směru Bohumín – PL, porouchané vozidlo, zdržení, překážka na vozovce, průjezd se zvýšenou opatrností, Od 16.06.2021 22:05 Do 16.06.2021 23:05, pro poruchu odstavené OA.
Podrobné dopravní informace

Sledujte nás

Naši partneři