Za květnovou spolupráci pro Zpravodaje praktické dárky i vstupenky na Legendy

Zelená vlna: Dárkové předměty

Třem z nejčastěji volajících posíláme mimo jiné užitečnou clonu do auta a slušivé sluneční brýle, řadě dalších pak vstupenky na automobilovou slavnost Legendy. Plníme tak náš příjemný zvyk, děkujeme nejaktivnějším Zpravodajům Zelené vlny za pomoc v uplynulém měsíci.

Letošní květen figuruje jako nadprůměrný ve vícero statistikách. Z meteorologického hlediska se teplotní průměr rovná spíš tomu obvykle červnovému. Je otázkou, jak moc se uspíšený začátek léta, tedy relativně vysoké teploty a slunečné počasí, střídané bouřkami, přívalovými dešti a krupobitím, může odrážet na dopravní nehodovosti. Každopádně v tomto ohledu byl květen dosud nejhorším měsícem roku. Počet kolizí o poznání narostl. Policie jich řešila 8.865. A značně vyšší je bohužel také počet těch, kteří už nikdy nedojedou do cíle. O život přišlo 56 lidí.

Zelená vlna se měla co činit, aby 24 hodin denně na Radiožurnálu přinášela spolehlivé dopravní zpravodajství o všech důležitých událostech na našich dálnicích a silnicích. Nenahraditelnými pomocníky zůstávají dlouhodobě naši Zpravodajové. Ti během května zavolali na naši bezplatnou linku 800 553 553 celkem 5.170 krát. Za spolupráci i tentokrát děkujeme!

Vybraným nejaktivnějším Zpravodajům Zelené vlny posíláme pár pozorností. Na elegantní sluneční brýle Radiožurnálu, reflexní vestu Zelené vlny, clony na boční okénka, klíčenku a další drobnosti se mohou těšit tito tři:

Legendy 2018: Vstupenky

Zdeněk Miláček, Kroměříž
Petr Málek, Ledeč nad Sázavou
Jindřich Cech, Hradec Králové

A tím s odměnami nekončíme. Nadprůměrný počet přijatých hovorů si žádá i nadstandardní dárky pro nejčastěji volající. Řadě dalších našich štamgastů posíláme vstupenky na automobilovou slavnost Legendy a přejeme příjemnou zábavu.

Kromě toho máme pro Zpravodaje i další výhody, jako je bonus v síti čepacích stanic MOL, tedy u našeho partnera.

Pokud ještě nejste Zpravodajem Zelené vlny, stačí vyplnit registrační formulář. A jestliže už Zpravodajem ZV jste, pamatujte, že statistiky se počítají z telefonního čísla, které uvedete při registraci. Případné změny proto hlaste prostřednictvím formuláře pro aktualizaci údajů.

Jakmile potkáte na cestách nějaké dopravní komplikace, nezapomeňte volat na 800 553 553. Děkujeme.