V dubnu nám Zpravodajové volali i od hromadných nehod. Děkujeme.

Zelená vlna: Dárkové předměty

S příchodem května máme opět milou povinnost odměnit nejaktivnější zpravodaje za duben. Hezké počasí se projevuje i na silnicích a bohužel i na nehodovosti. Vyjeli už navíc i motorkáři, takže bude zase nějakou dobu trvat, než si na sebe řidiči zvyknou.

V dubnu policie řešila celkem 8039 nehod. Hodně z nich připadlo právě na motorkáře. Třeba jen v pátek odpoledne 20. dubna mezi 16. hodinou a 18:30 museli záchranáři vyjíždět k řadě zraněných motorkářů: • II/434 u Přerova motorka s náklaďákem • D1 u Brna osobní auto a motorka • v Brně v Jihlavské osobní auto a motorka • I/4 před Chrašticemi havárie motorky • na D6 za Karlovými Vary motorka do svodidel • v Praze na Kobyliském náměstí osobní auto a motorka • znovu I/4 za Chraštičkami osobní auto a motorka.

Naše callcentrum v dubnu odbavilo celkem 4696 telefonátů a výraznou měrou jste tak přispěli ke kvalitnímu dopravnímu zpravodajství pro české řidiče.

Z těch, kdo nám během dubna zavolali nejčastěji, tentokrát posíláme poděkování této trojici:

Pavel Dudík, Prostějov
Jiří Jirout, Březová u Uherského Brodu
Petr Vondrovic, Holýšov

Vybraným Zpravodajům gratulujeme a posíláme pár drobností, které přijdou vhod v nadcházejícím horkém počasí. Těšit se mohou například na šikovné clony na boční okénka, kšiltovku ZV, slušivé polo tričko a kdyby náhodou pršelo, tak na deštivé dny se určitě bude hodit pláštěnka v prakticky skladném cestovním balení.

Kromě pravidelné odměny pro ty nejaktivnější máme pro Zpravodaje Zelené vlny i řadu dalších výhod, jako jsou vstupy zdarma na nejrůznější motoristické, sportovní i kulturní akce, a také bonusy v síti čepacích stanic MOL, tedy u našeho partnera.

Pokud ještě nejste Zpravodajem Zelené vlny, stačí vyplnit stručný registrační formulář. A jestliže už Zpravodajem ZV jste, pamatujte, že statistiky se počítají z telefonního čísla, které uvedete při registraci. Případné změny proto hlaste prostřednictvím formuláře pro aktualizaci údajů.

Nezapomeňte volat na 800 553 553 vždy, když potkáte nějaké dopravní komplikace. Děkujeme.