Pět statečných Zpravodajů Zelené vlny zveme na Boj!

Voucher do kina pro aktivní Zpravodaje Zelené vlny

V dubnu jsme na bezplatnou linku 800 12 20 12 přijali od řidičů téměř 2 800 telefonátů. Děkujeme všem za aktivní přístup, který nám pomáhá vytvářet kvalitní dopravní zpravodajství. Tentokrát odměníme pět nejaktivnějších Zpravodajů Zelené vlny a posíláme jim jako poděkování lístky do kina na film Boj.

Dubnovou aktivitu Zpravodajů Zelené vlny odměňujeme filmovým zážitkem a pěti aktivním Zpravodajům posíláme voucher do brněnského kina Scala na dánský válečný film Boj. Je to působivé drama, které si hned po premiérovém uvedení na festivalu v Benátkách vysloužilo mimořádné ovace, korunované nominací na Oscara za nejlepší cizojazyčný film. Voucher stačí vyměnit na pokladně divadla za vstupenku. Platnost voucheru je do 30. 6. 2016 a aktuální program kina Scala najdete zde.

Sál brněnského kina Scala

Za měsíc DUBEN byli nejaktivnějšími Zpravodaji Zelené vlny a lístky od nás získávají (v abecedním pořadí):

Buchta Josef, Brno,
Musil Petr, Brno,

Pátek David, Hustopeče u Brna,
Pleva Lubomír, Křenovice u Slavkova,
a Uhlík Josef, Brod nad Dyjí.

Přehled volání za DUBEN od našich registrovaných dopravních Zpravodajů
Celkem přijato telefonátů2 779
Počet Zpravodajů, kteří zavolali439
Dny, ve kterých bylo přijato nejvíce hovorů29., 25., 8. a 13.4.

Vycházíme ze srovnání telefonních čísel, pod kterými jste u nás registrováni, s údaji o volajícím na telefonní ústředně. Proto je důležité, abyste nám hlásili jakékoliv změny svých telefonů. Jinak by se mohlo stát, že cenu místo vás dostane někdo jiný, protože nám voláte z čísla, které jste nám nenahlásili, a my je tudíž neznáme. Stejně tak nám nezapomeňte sdělit změny poštovních adres, abychom vám mohli ceny v pořádku doručit.

Chcete se i vy stát našima očima na cestách a pomáhat nám vytvářet co nejpřesnější dopravní zpravodajství? Přihlašte se do projektu dobrovolného dopravního Zpravodaje Zelené vlny. Přihlašovací formulář najdete zde.