Odměňujeme lednové zpravodaje

Zelená vlna: Cestovní set – nafukovací polštářek za krk, škraboška na spaní

Leden, zejména začátek měsíce, bývá obvykle na silnicích klidnější, provoz bývá každý rok mírnější. Ovšem situace se dramaticky mění při sněhových kalamitách. Vloni taková potrápila řidiče 4. ledna 2017. Letos komplikovala provoz celé dva dny, v úterý 16. a ve středu 17. ledna. V tyto dny Zelená vlna intenzivně informovala i o situaci na D1, kterou 19 hodin blokovala hromadná nehoda 59 vozidel na 99. kilometru.

V lednu naše call centrum přijalo celkem 4048 telefonátů. Ve dnech, kdy byla kvůli kalamitě zavřená nejen dálnice D1, tedy 16. a 17. ledna to bylo konrétně 488, resp. 330 hovorů. Děkujeme vám, že nám pomáháte rozšiřovat zpravodajství Zelené vlny.

Z nejaktivnějších Zpravodajů ZV posíláme balíček užitečných pozorností těmto:

Petr Musil, Brno
Petr Štursa, Ostrava
Petr Koňařík, Otrokovice

Těšit se můžou na tričko a hrníček Zelené vlny, škrabku na led s rukavicí, pláštěnku v praktickém mini balení, šikovný set ke spaní na cestách: nafukovací polštářek za krk, škrabošku, špunty do uší a další drobnosti s logem Zelené vlny.

Kromě pravidelné odměny pro ty nejaktivnější máme pro Zpravodaje Zelené vlny i řadu dalších výhod, jako jsou vstupy zdarma na nejrůznější motoristické, sportovní i kulturní akce, a také zmíněné bonusy v síti čepacích stanic MOL, tedy u našeho partnera.

Pokud ještě nejste Zpravodajem Zelené vlny, stačí vyplnit stručný registrační formulář. A jestliže už Zpravodajem ZV jste, pamatujte, že statistiky se počítají z telefonního čísla, které uvedete při registraci. Změny proto nezapomeňte hlásit prostřednictvím formuláře pro aktualizaci údajů.

Nezapomeňte zavolat na 800 553 553, kdykoliv potkáte nějaké dopravní komplikace. Děkujeme.