Odměnili jsme nejaktivnější v listopadu

telefonáty Zpravodajů ZV

Další měsíc je za námi a opět jsme podle dat z telefonní ústředny vyhodnotili Zelené anděly, kteří nám v listopadu zavolali nejvíce informací o situaci na silnicích. Pět nejaktivnějších odměníme drobnými dárky.

Nejvíce informací na bezplatnou linku callcentra Českého rozhlasu a ABA volali:

1) René Drexler, Praha-západ
2) René Louda , Praha 3
3) Ing. Jaroslav Majerčík, Brno
4) Jaroslav Vimr, Brandýsek
5) Milan Harasim, Štěpánovice

Celkem jsme v listopadu zaznamenali 3076 telefonátů, z toho 1501 od registrovaných Zelených andělů. Informace o dopravě nám zavolalo 623 Zelených andělů.

Vycházíme ze srovnání telefonních čísel, pod kterými jste u nás registrováni, s údaji o volajícím na telefonní ústředně. Proto je důležité, abyste nám hlásili jakékoliv změny svých telefonů. Jinak by se mohlo stát, že cenu místo vás dostane někdo jiný, protože nám voláte z čísla, které jste nám nenahlásili a my je tudíž neznáme. Stejně tak nám nezapomeňte sdělit změny poštovních adres, abychom vám mohli ceny v pořádku doručit.

Nejaktivnější Zelené anděly vyhodnocujeme každý měsíc. Proto neváhejte a kdykoli se na našich silnicích či ulicích měst setkáte s nějakými dopravními problémy či komplikacemi, volejte 800 124 000. Už příště můžete být mezi oceněnými i vy.