Odměnili jsme nejaktivnější v červnu

10. červenec 2003

Každý měsíc vyhodnocujeme podle dat z telefonní úpstředny pětici Zelených andělů, kteří nám zavolali nejvíce informací o komplikacích v dopravě. Nejaktivnější v měsíci červnu se mohou těšit na drobné dárky a reklamní předměty od Českého rozhlasu.

Nejvíce informací na bezplatnou linku callcentra Českého rozhlasu a ABA volali:

telefonáty Zpravodajů ZV

- Pavel Dudík
- Jaroslav Habart
- Ladislav Holeček
- Robert Brixy
- Bořivoj Rotek

Celkem jsme v červnu zaznamenali 3303 telefonátů, z toho 1095 od registrovaných Zelených andělů. K více než 4 tisícům Zelených andělů přibylo v červnu dalších více než sto. Informace o dopravě nám zavolalo přes šest set registrovaných Zelených andělů.

Vycházíme ze srovnání telefonních čísel, pod kterými jste u nás registrováni, s údaji o volajícím na telefonní ústředně. Proto je důležité, abyste nám hlásili jakékoliv změny svých telefonů. Jinak by se mohlo stát, že cenu místo vás dostane někdo jiný, protože nám voláte z čísla, které jste nám nenahlásili a my je tudíž neznáme.

Nejaktivnější Zelené anděly vyhodnocujeme každý měsíc. Proto neváhejte a kdykoli se na našich silnicích či ulicích měst setkáte s nějakými dopravními problémy či komplikacemi, volejte 800 124 000. Už příště můžete být mezi oceněnými i Vy.

autor: jkr
Spustit audio