Nejpilnější Zelení andělé se mohou těšit na mobilní telefony

Call centrum Zelených andělů

Opět jsme vyhodnotili telefonáty Zelených andělů za uplynulý měsíc, který byl rekordní co do počtu vašich zpráv o dopravě. Velice si vaší pomoci při přípravě našeho dopravního zpravodajství - Zelené vlny ceníme a pro pět nejlepších už jsou na cestě dárky. Být pilným a všímavým Zeleným andělem se rozhodně vyplatí!

Nejpilnějšími ze Zelených andělů, kteří na naši bezplatnou linku během října zavolali více než 1100 důležitých informací, byli Evžen Dvorský, Jindřich Kalous, Petr Dvořák, Aleš Doubek a Zdeněk Pojman. Všichni jmenovaní se mohou těšit na mobilní telefony. Celkem se v říjnu svými telefonáty zapojilo do přípravy dopravního zpravodajství na pět stovek registrovaných Zelených andělů.

Call centrum Zelených andělů

Kromě různých výhod, které se týkají všech našich registrovaných dobrovolných dopravních zpravodajů (například školy bezpečné jízdy a volné vstupy na vybrané motoristické akce), připravujeme pro ty, kteří volají nejvíce informací o dopravní situaci, i další bonusy. V říjnu se například mohli proletět v letadlech nad Prahou a jejím okolím a prohlédnout si silniční provoz doslova s nadhledem. Být Zeleným andělem neznamená pouze dobrý pocit z toho, když pomůžete sobě i ostatním řidičům. Může vám to přinést i neopakovatelné zážitky.