Identifikační karta Zpravodaje Zelené vlny

Mobil v autě

Každý dobrovolný dopravní Zpravodaj Zelené vlny získává po registraci identifikační kartu. Využije ji zejména při čerpání klubových výhod, jakými jsou volné vstupy na nejrůznější motoristické, sportovní i kulturní akce.

Stále platí starší karty

Identifikační karta Zpravodaje Zelené vlny

V současnosti stále platí starší plastové identifikační karty Zpravodajů ZV. Jsou opatřené dřívějšími logy Českého rozhlasu a Zelené vlny. Zepředu jsou potištěné dnes již neexistujícím číslem 800 12 20 12 (od listopadu 2016 jej nahradila bezplatná linka do vlastního dispečinku Zelené vlny 800 553 553). Na zadní straně obsahují jméno a příjmení držitele, jeho registrační číslo (viz foto).

Jak karty slouží

Pokud mají Zpravodajové Zelené vlny na některou akci vstup zdarma, nebo se slevou, musí se při vstupu (případně u pokladny) prokázat svou identifikační kartou. Někteří pořadatelé mohou požadovat předložení karty v kombinaci s jiným dokladem obsahujícím kromě jména a příjmení i fotografii.

Chystáme nové karty

Čtěte takéZelená vlna: Známe lepší cestu

Připravujeme výměnu stávajících dosluhujících identifikačních karet za zcela nové. Prozatím je vydávání nových karet pozastaveno. Nově se registrující Zpravodaje Zelené vlny proto prosíme o trpělivost. Přípravy na celou akci si žádají svůj čas. A samotná výměna proběhne v několika fázích, protože počet registrovaných není z nejmenších. Už překročil 10 tisíc.

Pokud máte jakýkoliv dotaz, kontaktujte nás e-mailem na adrese: zelenavlna@rozhlas.cz