I za prosinec odměňujeme aktivní Zpravodaje

Zelená vlna: Dárkové předměty

Sníh a déšť znepříjemňoval cestování i v prosinci. A vy jste na související komplikace pilně upozorňovali. Ani v předvánočním shonu jste nám nezapomínali volat, kdykoliv se na silnicích něco dělo. Celkem jsme přijali 4.217 hovorů a obratem zpracovali dalších 308 hlasových zpráv. Díky!

Z nejaktivnějších Zpravodajů Zelené vlny za měsíc prosinec zasíláme poděkování v podobě užitečných dárků následujícím třem:

Karel Sedláček, Dobřany
Michal Hylas, Uhlířské Janovice
Jiří Šembera, Praha 10

Posíláme termohrnek do auta, který během cesty nápoj dohřívá. Aby vás nezaskočilo ani počasí, přikládáme i praktickou škrabku na led v hřejivé rukavici, reflexní vestu a další drobnosti od Zelené vlny.

Kromě pravidelné odměny pro ty nejaktivnější máme pro Zpravodaje Zelené vlny i řadu dalších výhod, jako jsou vstupy zdarma na nejrůznější motoristické, sportovní i kulturní akce, a také zmíněné bonusy v síti čepacích stanic MOL, tedy u našeho partnera.

Pokud ještě nejste Zpravodajem Zelené vlny, stačí vyplnit stručný registrační formulář. A jestliže už Zpravodajem ZV jste, pamatujte, že statistiky se počítají z telefonního čísla, které uvedete při registraci. Změny proto nezapomeňte hlásit prostřednictvím formuláře pro aktualizaci údajů.

Přejeme hodně štěstí v novém roce a to nejen na cestách. Nezapomeňte zavolat na 800 553 553, kdykoliv potkáte nějaké dopravní komplikace. Děkujeme.