Fotbal, to je hra!

Aktivní Zpravodaje Zelené vlny posíláme na fotbalový zápas české reprezentace

Dopravu komplikovalo počasí i v druhém měsíci roku 2016. Na naši bezplatnou linku 800 12 20 12 jsme od vás zaznamenali více než 2 100 telefonátů. Děkujeme za vaše hlášení aktuálních dopravních informací, které jsou cenným zdrojem pro naše dopravní zpravodajství.

Tentokrát únorovou aktivitu Zpravodajů Zelené vlny odměňujeme fotbalovým zážitkem a třem nejaktivnějším posíláme lístky na přípravné utkání české fotbalové reprezentace proti Skotsku, které se bude konat 24. března na pražské Letné. Reprezentační kouč Pavel Vrba věří v podporu fanoušků. Duel se Skotskem je předposlední domácí přípravou před Mistrovstvím Evropy ve Francii.

Za měsíc ÚNOR byli nejaktivnějšími Zpravodaji Zelené vlny a lístky na fotbalové utkání od nás získávají (v abecedním pořadí):

Petr Dvořák, Praha,
Jakub Kylar, Dobříš,

a Michal Potocký, Jílové u Prahy.

Přehled volání za ÚNOR od našich registrovaných dopravních Zpravodajů
Celkem přijato telefonátů2 134
Počet Zpravodajů, kteří zavolali378
Dny, ve kterých bylo přijato nejvíce hovorů17., 23. a 1.

Vycházíme ze srovnání telefonních čísel, pod kterými jste u nás registrováni, s údaji o volajícím na telefonní ústředně. Proto je důležité, abyste nám hlásili jakékoliv změny svých telefonů. Jinak by se mohlo stát, že cenu místo vás dostane někdo jiný, protože nám voláte z čísla, které jste nám nenahlásili, a my je tudíž neznáme. Stejně tak nám nezapomeňte sdělit změny poštovních adres, abychom vám mohli ceny v pořádku doručit.

Chcete se i vy stát našima očima na cestách a pomáhat nám vytvářet co nejpřesnější dopravní zpravodajství? Přihlašte se do projektu dobrovolného dopravního Zpravodaje Zelené vlny. Přihlašovací formulář najdete zde.