Dárkový balíček pro aktivní Zpravodaje Zelené vlny!

Dárkové balíčky pro aktivní Zpravodaje Zelené vlny

V květnu jsme na bezplatné lince 800 12 20 12 přijali od řidičů více než 3 tisíce telefonátů. Děkujeme, že nám pomáháte svým aktivním přístupem ke komplexnějšímu vysílání Zelené vlny. Tři nejaktivnější Zpravodaje opět odměňujeme a posíláme dárkový balíček.

Třem květnovým nejaktivnějším Zpravodajům Zelené vlny zasíláme balíček, ve kterém najdou zajímavou knížku, reflexní pásky, baťůžek a další drobné předměty.

Reflexní pásek

Za měsíc KVĚTEN byli nejaktivnějšími Zpravodaji Zelené vlny a lístky od nás získávají (v abecedním pořadí):

Deriánová Věra, Odolena Voda,
Kroča Roman, Zlín,

a Vypler Pavel, Kolín.

Přehled volání za KVĚTEN od našich registrovaných dopravních Zpravodajů
Celkem přijato telefonátů3 173
Počet Zpravodajů, kteří zavolali476
Dny, ve kterých bylo přijato nejvíce hovorů31., 3. a 25.5.

Vycházíme ze srovnání telefonních čísel, pod kterými jste u nás registrováni, s údaji o volajícím na telefonní ústředně. Proto je důležité, abyste nám hlásili jakékoliv změny svých telefonů. Jinak by se mohlo stát, že cenu místo vás dostane někdo jiný, protože nám voláte z čísla, které jste nám nenahlásili, a my je tudíž neznáme. Stejně tak nám nezapomeňte sdělit změny poštovních adres, abychom vám mohli ceny v pořádku doručit.

Chcete se i vy stát našima očima na cestách a pomáhat nám vytvářet co nejpřesnější dopravní zpravodajství? Přihlašte se do projektu dobrovolného dopravního Zpravodaje Zelené vlny. Přihlašovací formulář najdete zde.