Dárek pro aktivní Zpravodaje Zelené vlny

Call centrum Zelené vlny funguje 24 hodin denně

14. listopadu 2016 Český rozhlas spustil nové call centrum Zelené vlny. Jenom za měsíc prosinec jsme od vás přijali více než 5 500 telefonátů a přijali 336 nových žádostí o účast v projektu dobrovolného Zpravodaje Zelené vlny! Pěti nejaktivnějším Zpravodajům Zelené vlny posíláme dárkový balíček. Děkujeme, že jste nám zachovali přízeň a pomáháte upřesňovat dopravní zpravodajství.

Za měsíc PROSINEC byli nejaktivnějšími Zpravodaji Zelené vlny a knihu, vstupenky a další dárky od nás získávají (v abecedním pořadí):

Čtěte také

Cech Jindřich, Hradec Králové,
Iskra Petr, Dolní Kounice,

Kahún Pavel, Ivančice,
Šesták Petr, Brno
a Vysoudil Milan, Bílovice nad Svitavou.

Přehled volání za PROSINEC 
Celkem přijato telefonátů5 506
Dny, ve kterých bylo přijato nejvíce hovorů1., 14. a 23.12.

Vycházíme ze srovnání telefonních čísel, pod kterými jste u nás registrováni, s údaji o volajícím na telefonní ústředně. Proto je důležité, abyste nám hlásili jakékoliv změny svých telefonů. Jinak by se mohlo stát, že cenu místo vás dostane někdo jiný, protože nám voláte z čísla, které jste nám nenahlásili, a my je tudíž neznáme. Stejně tak nám nezapomeňte sdělit změny poštovních adres, abychom vám mohli ceny v pořádku doručit.

Chcete se i vy stát našima očima na cestách a pomáhat nám vytvářet co nejpřesnější dopravní zpravodajství? Přihlašte se do projektu dobrovolného dopravního Zpravodaje Zelené vlny. Přihlašovací formulář najdete zde.