95 let Rozhlasu: Extra bonus MOL pro Zpravodaje Zelené vlny

Rozhlasové vysílání u nás slaví 95 let.

Dnešní den je pro nás slavnostní. Rozhlas má narozeniny. Abychom to s vámi náležitě oslavili, připravili jsme ve spolupráci s naším partnerem MOL Česká republika dárek pro Zpravodaje ZV.

Český rozhlas 18. května slaví 95 let od zahájení pravidelného vysílání. Jeho součástí je už bezmála 44 let také Zelená vlna. S přípravou spolehlivého dopravního zpravodajství nám významně pomáhají tisíce dobrovolných Zpravodajů ZV. Těm od loňského roku partner Zelené vlny, síť čerpacích stanic MOL, nabízí zvýhodnění v rámci MOL zákaznického programu.

Dosud jsme rozdali našim Zpravodajům desetitisíce bonusových bodů na zákaznické MOL karty, které si spojili se svou registrací v Klubu Zpravodajů ZV. U příležitosti rozhlasových narozenin teď všem těmto Zpravodajům posíláme na jejich MOL karty každému tisíc výročních bodů jako poděkování za spolupráci a přízeň.

Body na zákaznickou MOL kartu přibývají také při každém nákupu na čerpacích stanicích MOL. A nasbírané body lze pak tamtéž vyměnit za pestrou škálu nejrůznějších užitečných potřeb pro motoristy, cyklisty, domácnost a zahradu, občerstvení, nápoje, nebo třeba mycí program. Za bonusovou tisícovku bodů můžete získat například i láhev sektu. To abyste s námi mohli 95. narozeniny náležitě oslavit.

Bonusové body stále ještě můžete získat i v případě, že dosud Zpravodajem ZV nejste. Zaregistrujte se co nejdříve, při registraci zadejte i číslo své MOL karty (kterou získáte na počkání na jakékoliv pumpě MOL) a prvním deseti nově zaregistrovaným pošleme také 1000 bodů.

Pokud máte kartu MOL a nejste Zpravodajem, zaregistrujte se.

Jestli už Zpravodaj ZV jste a MOL kartu jste si teprve pořídili, doplňte její číslo do svého profilu.